Round 1 Semi-Finals

06.09.2023

Champions Path Group 1: Ferencváros 2 (Vágö; Németh) v 2 Qiryat Gat (Dany Helena; Adubea) (Qiryat Gat won 3-1 on penalties)
Champions Path Group 2: Vorskla 4 (Kozlova; Kotyk; Korsun; Kravchuk) v 3 Flora (Tammik; Lillemäe; Uleksin) (AET)
Champions Path Group 3: Apollon 9 (Dantas x3; Nasello x2; Anokye x2; Brinkman; E. Giannou) v 0 Ljuboten
Champions Path Group 8: Glasgow City 2 (Lovera; Davidson) v 0 Shelbourne
Champions Path Group 7: Valur 2 (Ágústsdóttir; Halldósdóttir) v 0 Fomget Gençlik
League Path Group 1: Levante 4 (Gabi Nunes x3; Redondo) v 0 Stjarnan
League Path Group 2: Juventus 6 (Girelli x2; Lenzini; Caruso; Cantore; Palis) v 0 Okzhetpes
Champions Path Group 5: Brann 5 (Kvamme; Renmark; Brochmann x3) v 0 Lokomotiv Stara Zagora
League Path Group 4: Brøndby 0 v 1 Celtic (Clark)
Champions Path Group 1: Olimpia Cluj 6 (Johnson; Bâtea; Honková OG; Marcu; Čermáková; Tabur) v 2 Spartak Myjava (Kucharčiková; Bogorová)
Champions Path Group 6: BIIK-Shymkent 0 1 SFK Riga (Telukeviča)
Champions Path Group 4: Spartak Subotica 7 (Slović; Pavarin Martins; Boaduwaa; Filipović; Langdok; Stupar; Uvalin) v 0
Champions Path Group 3: NŠ Mura 0 FC Samegrelo (FC Samegrelo won 5-4 on penalties)
Champions Path Group 2: Sarajevo 0 4 Osijek (Balić x2; Am. Spahić OG; Joščak)
Champions Path Group 8: Gintra 2 (Bassey x2) v 0 Cardiff City
League Path Group 3: Arsenal 3 (Foord; Hurtig; Blackstenius) v 0 Linköping
Champions Path Group 10: Dinamo-BSUPC 9 (Kubichnaya x3; Pilipenko x2; Valiuk; Linnik; Shlapakova; Sitnikava) v 0 Anenii Noi
Champions Path Group 7: Vllaznia 4 (G. Berisha x2; Gjini; Bashka) v 2 Hajvalia (Misini; Mahmuti)
Champions Path Group 9: PAOK 6 (Helmvall x4; Vardali; Papadopoulou) v 1 Racing Union (Estevez)
Champions Path Group 11: Breznica 0 1 Birkirkara (Garcia Falero)
League Path Group 2: Eintracht Frankfurt 1 (Prašnikar) v 0 Slovácko
Champions Path Group 4: HB Køge 1 (Fløe) v 2 KuPS Kuopio (Begolli; Sharts)
League Path Group 1: Twente 6 (Rijsbergen x2; R. Jansen; Te Brake; Vliek; Kroese) v 0 Sturm
Champions Path Group 5: Anderlecht 5 (Vâtafu; Buabadi; De Caigny; Jacobs; Ouzraoui) v 0 GKS Katowice
League Path Group 4: Minsk 1 (Kiskonen) v 3 Vålerenga (Löfwenius; Saevik; Tennebø)
Champions Path Group 6: Benfica 8 (Alidou; Norney OG; Lucia Alves x2; Falcón; Lara Martins x2; Beatriz Nogueira) v 1 Cliftonville (C. McGuinness)
League Path Group 4: Paris FC 4 (Dufour x3; Korošec) v 0 FC Kryvbas Kryvyi Rih

 

 

ROUND 1 3RD PLACE FINALS

09.09.2023

Champions Path Group 1: Ferencváros 7 (Vágó x2; Pusztai; Szabó; Stanoivć; Garcia x2) v 0 Spartak Myjava
Champions Path Group 2: Sarajevo 5 (Terzić x2; Gačanica x2; Krajnić) v 3 Flora (Tammik; Saar x2)
Champions Path Group 3: NŠ Mura 7 (Plavšić x2; Josi x2; Kolbl x3) v Ljuboten (Priscila)
Champions Path Group 8: Shelbourne 3 (Murray x2; Moore) v 0 Cardiff City
Champions Path Group 6: BIIK-Shymkent 4 (Lungu x2; Nurusheva; Gabelia) v 2 Cliftonville (Maxwell; Callaghan)
Champions Group 7: Hajvalia 0 6 Fomget Gençlik (Violari; Bulatović; Šabanagić; Sadikoglu; Marcano x2)
League Path Group 1: Sturm 0 0 Stjarnan (Stjarnan won 7-6 on penalties)
Champions Path Group 5: Lokomotiv Stara Zagora 0 0 GKS Katowice (GKS Katowice won 3-1 on penalties)
League Path Group 4: Brøndby 2 (Asaula; Buchberg) v 1 Minsk (Mashina)
League Path Group 2: Slovácko 3 (McNesby; Polášková; Klímová) v 0 Okzhetpes
League Path Group 3: Linköping 3 (Abam x2; Momiki) v 0 Kryvbas Kryvyi Rih

 

 

Round 1 Final

09.09.2023

Champions Path Group 4: HB Køge 3 (Kramer x2; Uhre) v 1 Kí (Hummeland)
League Path Group 2: Juventus 1 (Cantore) v 1 Eintracht Frankfurt (Prašnikar) (Eintracht Frankfurt won 5-4 on penalties)
Champions Path Group 1: Olimpia Cluj 0 0 Qiryat Gat (Olimpia Cluj won 4-3 on penalties)
League Path Group 3: Arsenal 3 (Russo x2; Beattie) v 3 Paris FC (Bourdieu x2; Soyer) (Paris won 4-2 on penalties)
Champions Path Group 4: Spartak Subotica 2 (Boaduwaa x2) v 1 KuPS Kuopio (Kröger)
Champions Path Group 3: Apollon 3 (Brinkman; Kalyan; Joana Dantas) v 0 FC Samegrelo
Champions Path Group 2: Vorskla 3 (Andrukhiv x2; Kozlova) v 0 Osijek
Champions Path Group 8: Glasgow City 3 (Lovera; Weird; Davidson) v 0 Gintra
Champions Path Group 10: Ajax 3 (Leuchter x2; Spitse) v 0 Dinamo-BUSPC
Champions Path Group 7: Vllaznia 1 (Doçi) v 2 Valur (Ágùstsdóttir; Björgvinsdóttir)
Champions Path Group 9: St. Pölten 3 (Brunnthaler; Mädl; Lemešová) v 0 PAOK
Champions Path Group 11: Zürich 3 (Piubel; Bernauer; Pinther) v 1 Birkirkara (Chircop)
Champions Path Group 6: Benfica 4 (Kika Nazareth x2; Andrea Falcón; Andreia Norton) v 0 SFK Rīga
League Path Group 1: Levante 2 (Paula Tomás; Alba Redondo) v 3 Twente (Jansen; Auée; te Brake)
Champions Path Group 5: AAnderlecht 0 3 Brann (Haugland; Crummer; Eikeland)
League Path Group 4: Vålerenga 2 (Tvedten; Thorsnes) v 2 Celtic (Loferski; Smith) (Vålerenga won 11-10 on penalties)

 

 

ROUND 2

10.10.2023

Eintracht Frankfurt 5 (Anyomi; Freigang x3; Reuteler) v 0 Sparta Praha
Paris FC 3 (Thiney; Bourdieu; Dufour) v 3 Wolfsburg (Endemann; Popp x2)
Valur 0 4 St. Pölten (Mattner; Schumacher; Mädl x2)
Manchester United 1 (Malard) v 1 PSG (Chawinga)

 

11.10.2023

AS Roma 3 (Viens; Giugliano; Giacinti) v 0 Vorskla
Apollon 0 7 Benfica (Kika Nazareth; Alidou x2; Carole Costa; Cintra; Jéssica Silva x2)
Spartak Subotica 1 (Belovan) v 2 Rosengård (Seger; Öling)
Slavia Praha 5 (Nekesa x2; Khyrová; Divišová; Krivská) v 0 Olimpia Cluj
Häcken 2 (Schröder; Kosola) v 2 Twente (Ziemer; Vliek)
FC Zürich 0 6 Ajax (Sabajo; Grant; Leuchter x3; Tolhoek)
Real Madrid 2 (Claudia Zornoza; Rocío Gálvez) v 1 Vålerenga (Rogic)
Glasgow City 0 4 Brann (Engesvik x2; Kielland; Lund)

 

18.10.2023

Vorskla 1 (Kozlova) v 6 AS Roma (Viens; Bárbara Latorre; Di Guglielmo x2; Kotyk x2)
Olimpia Cluj 0 6 Slavia Praha (Nekesa; Morávková; McLaughlin; Šurnovská; Stackpole; Khyrová)
Rosengård 5 (Kadowaki; Andersson; Schough; Holdt; Arnardóttir) v 1 Spartak Subotica (Filipović)
Sparta Praha 0 3 Eintracht Frankfurt (Dunst x3)
Wolfsburg 0 2 Paris (Dufour; Fleury)
St. Pölten 0 1 Valur (Dissing)
Ajax 2 (Leuchter x2) v 0 Zürich
Brann 2 (Østenstad; Eide Lie) v 0 Glasgow City
Twente 1 (Vliek) v 2 BK Häcken (Anvegård; Schröder)
Vålerenga 0 3 Real Madrid (Toletti; Feller; del Castillo)
PSG 3 (Martens x2; Baltimore) v 1 Manchester United (Naalsund)
SL Benfica 4 (Letícia Almeida; Kika Nazareth; Alidou; Ucheibe) v 0 Apollon

 

 

GROUP STAGE

 

Group A

UWCL Group A

Group B

UWCL Group B

 Group C

UWCL Group C

 Group D

UWCL Group D

 

14.11.2023

Group A: Rosengård 1 (Schough) v 2 Eintracht Frankfurt (Pawollek; Dunst)
Group B: St. Pölten 1 (Mikolajová) v 2 Brann (Engesvik; Anasi-Erlingsson)
Group A: Barcelona 5 (Putellas x2; Bonmatí x2; Oshoala) v 0 Benfica
Group B: Slavia Praha 0 9 Lyon (Däbritz; van de Donk; Gilles x2; Le Sommer; Diani x2; Hegerberg; Majri)

 

15.11.2023

Group C: Bayern Munich 2 (Damnjanović; Linari) 2 AS Roma (Viens; Giugliano)
Group D: Paris FC 1 (Dufour) v 2 Häcken (Kafaji; Sandberg)
Group D: Real Madrid 2 (Carmona x2) v 2 Chelsea (Charles; Kerr)
Group C: Ajax 2 (Hoekstra; Spitse) v 0 PSG

 

22.11.2023

Group B: Lyon 2 (van de Donk; Balog) v 0 St. Pölten
Group B: Brann 1 (Crummer) v 0 Slavia Praha
Group A: Benfica 1 (Kika Nazareth) v 0 Rosengård
Group A: Eintracht Frankfurt 1 (Freigang) v 3 Barcelona (Paralluelo x2; Caldentey)

 

23.11.2023

Group C: PSG 0 1 Bayern Munich (Eriksson)
Group D: Häcken 2 (Kafaji; Kosola) v 1 Real Madrid (Bruun)
Group D: Chelsea 4 (Kerr x3; Ingle) v 1 Paris (Greboval)
Group C: Roma 3 (Giacinti; Giugliano) v 0 Ajax

 

13.12.2023

Group A: Rosengård 0 6 Barcelona (Wik OG; Paralluelo; Guijarro; Bonmatí; Caldentey; Fernández)
Group B: St. Pölten 0 0 Slavia Praha
Group B: Lyon 3 (Diani x2; Hegerberg) v 1 Brann (Kielland)
Group A: Benfica 1 (Alidou) v 0 Eintracht Frankfurt

 

14.12.2023

Group C: Bayern Munich 1 (Schüller) v 1 Ajax (Grant)
Group D: Paris FC 2 (Dufour; Thiney) v 1 Real Madrid (Møller)
Group D: Chelsea 0 0 Häcken
Group C: PSG 2 (Geyoro; Katoto) v 1 Roma (Giacinti)

 

20.12.2023

Group C: Roma 1 (Giugliano) v 3 PSG (Chawinga; Katoto; Albert)
Group C: Ajax 1 (Leuchter) v 0 Bayern Munich
Group D: Real Madrid 0 1 Paris FC (Thiney)
Group D: Häcken 1 (Larisey) v 3 Chelsea (Kerr; Cuthbert x2)

 

21.12.2023

Group A: Eintracht Frankfurt 1 (Reuteler) v 1 Benfica (Nycole Raysla)
Group B: Brann 2 (Kielland; Gaupset) v 2 Lyon (Majri; Hegerberg)
Group A: Barcelona 7 (Walsh; Graham Hansen; Paralluelo x2; Pina; Torrejón; Wik OG) v 0 Rosengård
Group B: Slavia Praha P P St. Pölten

 

18.01.2024

Group B: Slavia Praha 1 (Khýrová) v 0 St. Pölten

 

24.01.2024

Group D: Häcken 0 0 Paris FC
Group C: Roma 2 (Giacinti; Giugliano) v 2 Bayern Munich (Schüller x2)
Group D: Chelsea 2 (Reiten; Chavas OG) v 1 Real Madrid (Athenea del Castillo)
Group C: PSG 3 (Katoto x2; Geyoro) v 1 Ajax (Leuchter)

 

25.01.2024

Group B: Slavia Praha v Brann (Lukášová OG)
Group A: Rosengård 2 (Schough; Kadowaki) v 2 Benfica (Jéssica Silva; Alidou)
Group A: Barcelona 2 (Guijarro; Graham Hansen) v 0 Eintracht Frankfurt
Group A: St. Pölten 0 7 Lyon (Hegerberg x2; Däbritz x2; Gilles; Maroszán; Diani)

 

30.01.2024

Group D: Real Madrid 0 1 BK Häcken (Kafaji)
Group D: Paris FC 0 4 Chelsea (Kirby; Fishel; Reiten; Mjelde)
Group C: Bayern Munich 2 (Gwinn; Lohmann) v 2 PSG (Chawinga; Stanway OG)
Group C: Ajax 2 (Hoekstra; Kramžar) v 1 AS Roma (Bartoli)

 

31.01.2024

Group B: Lyon 2 (Majri; Bècho) v 2 Slavia Praha (Černá; Gilles OG)
Group B: Brann 2 (Kielland; Eikeland) v 1 St. Pölten (Mattner-Trembleau)
Group A: Benfica 4 (Alidou x2; Jéssica Silva; Bronze OG) v 4 Barcelona (Graham Hansen x2; Guijarro; Bronze)
Group A: Eintracht Frankfurt 5 (Açikgöz; Anyomi; Martinez; Gräwe; Reuteler) v 0 Rosengård

 

 

QUARTER-FINALS

19.03.2024

Ajax 0 3 Chelsea (James; Nüsken x2)
Benfica 1 (Andreia Faria) v 2 Lyon (Cascarino; Däbritz)

 

20.03.2024

BK Häcken 1 (Kafaji) v 2 PSG (Gaetino; Chawinga)
SK Brann 1 (Redisch Kvamme) v 2 Barcelona (Graham Hansen; Paralluelo)

 

27.03.2024

Lyon 4 (Cascarino x2; Diani x2) v 1 Benfica (Alidou)
Chelsea 1 (Ramírez) v 1 Ajax (Grant)

 

28.03.2024

Barcelona 3 (Bonmatí; Rolfö; Guijarro) v 1 SK Brann (Svendheim)
PSG 3 (Chawinga; Albert; Katoto) v 0 BK Häcken

 

 

SEMI-FINALS

20.04.2024

Barcelona 0 1 Chelsea (Cuthbert)
Lyon 3 (Diani; Dumornay; Majri) v 2 PSG (Katoto x2)

 

27.04.2024

Chelsea 0 2 Barcelona (Bonmatí; Rolfö)

 

28.04.2024

PSG 1 (Chawinga) v 2 Lyon (Bacha; Dumornay)

 

 

FINAL

25.05.2024

Barcelona 2 (Bonmatí; Putellas) v 0 Lyon