LEAGUE A

Group 1

League A Group 1

 Group 2

League A Group 2

 Group 3

League A Group 3

 Group 4

League A Group 4

05.04.2024

Group 4: Iceland (Mesjasz; Zomers; Jónsdóttir) v 0 Poland
Group 1: Norway 4 (Bizet Ildhusøy; Haug; Bjelde; Terland) v 0 Finland
Group 2: Czechia 1 (Stašková) v 3 Denmark (Vangsgaard; Ballisager; Hasbo)
Group 1: Italy 2 (Giacinti; Bonfantini) v 0 Netherlands
Group 4: Austria 2 (Campbell x2) v 3 Germany (Bühl x2; Gwinn)
Group 2: Belgium 0 7 Spain (Paralluelo x3; Hermoso; Esther González x2; Sheila García)
Group 3: England 1 (Russo) v 1 Sweden (Rolfö)
Group 3: France 1 (Katoto) v Republic of Ireland

 

09.04.2024

Group 2: Denmark 4 (Vangsgaard x2; Svava; Thøgersen) v 2 Belgium (Kees; Delacauw)
Group 4: Poland 1 (Kamczyk) v 3 Austria (Puntigam; Purtscheller; Campbell)
Group 4: Germany 3 (Schüller x2; Oberdorf) v 1 Iceland (Eiríksdóttir)
Group 1: Finland 2 (Rantala; Linari OG) v 1 Italy (Giugliano)
Group 2: Spain 3 (Mendez; Hermoso; Caldentey) v 1 Czechia (Sonntágová)
Group 3: Sweden 01 France (Renard)
Group 3: Republic of Ireland 0 v 2 England (James; Greenwood)
Group 1: Netherlands 1 (Beerensteyn) v 0 Norway

 

31.05.2024

Group 4: Austria 1 (Puntigam) v 1 Iceland (Viggósdóttir)
Group 1: Norway 0 0 Italy
Group 2: Czechia 1 (Dubcová) v 2 Belgium (Wullaert; De Caigny)
Group 2: Denmark 0 2 Spain (Jenni Hermoso; Mariona Caldentey)
Group 3: Republic of Ireland 0 v 3 Sweden (Rytting Kaneryd x2; Rolfö)
Group 4: Germany 4 (Zieniewics OG; Schüller; Gwinn x2) v 1 Poland (Padilla-Bidas)
Group 1: Netherlands 1 (Beerensteyn) v 0 Finland
Group 3: England 1 (Mead) v 2 France (De Almeida; Diani)

 

04.06.2024

Group 1: Finland 1 (Rantala) v 1 Netherlands (Beerensteyn)
Group 2: Spain 3 (Bruna Vilamala; Irene Paredes; Lucía García) v 2 Denmark (Thomsen x2)
Group 4: Poland 1 (Grabowska) v 3 Germany (Schüller x2; Bühl)
Group 3: Sweden 1 (Eriksson) v 0 Republic of Ireland
Group 2: Belgium 1 (Blom) v 1 Czechia (Dubcová)
Group 1: Italy 1 (Giugliano) v 1 Norway (Maanum)
Group 3: France 1 (Diani) v 2 England (Stanway; Russo)
Group 4: Iceland 2 (Eiríksdóttir; Antonsdóttir) v 1 Austria (Campbell)

 

12.07.2024

Group 1: Netherlands v Italy (TBC)
Group 1: Finland v Norway (TBC)
Group 2: Belgium v Denmark (TBC)
Group 2: Czechia v Spain (TBC)
Group 3: France v Sweden (TBC)
Group 4: Austria v Poland (TBC)
Group 4: Iceland v Germany (TBC)
Group 3: England v Republic of Ireland (20:00 BST; Carrow Road, Norwich)

 

16.07.2024

Group 1: Norway v Netherlands (TBC)
Group 1: Italy v Finland (TBC)
Group 2: Spain v Belgium (TBC)
Group 2: Denmark v Czechia (TBC)
Group 3: Sweden v England (TBC)
Group 3: Republic of Ireland v France (TBC)
Group 4: Germany v Austria (TBC)
Group 4: Poland v Iceland (TBC)

 

 

 

LEAGUE B

Group 1

League B Group 1

 Group 2

League B Group 2

Group 3

League B Group 3

 Group 4

League B Group 4

05.04.2024

Group 2: Slovakia 2 (Hmírová; Mikolajová) v 0 Israel
Group 4: Ukraine 2 (Petryk; Khimich) v 0 Kosovo
Group 1: Hungary 1 (Csiszár) v 1 Azerbaijan (Ceferzade)
Group 2: Serbia 0 v 0 Scotland
Group 1: Switzerland 3 (Calligaris x2; Bühler) v 1 Türkiye (Türkoğlu)
Group 3: Northern Ireland 0 v 0 Malta
Group 4: Wales 4 (Fishlock x2; Rowe; James-Turner) v 0 Croatia
Group 3: Portugal (Carole Costa; Slišković OG; Diana Silva) v 0 Bosnia + Herzegovina

 

09.04.2024

Group 1: Azerbaijan 0 4 Switzerland (Vallotto; Bühler; Pilgrim; Riesen)
Group 4: Kosovo 0 v 6 Wales (Rowe x2; Barton; Morgan; Hughes x2)
Group 3: Bosnia + Herzergovina 1 (Milinković) v 3 Northern Ireland (Wade; Bell; Magill)
Group 4: Croatia 1 (Lojna) v 0 Ukraine
Group 2: Israel 2 (Kats; Avital) v 4 Serbia (Damnjanović x2; Filipović; Ćirić)
Group 3: Malta 0 2 Portugal (Carole Costa; Ana Capeta)
Group 1: Türkiye 2 (Ece Türkoğlu; Miray Cin) v 1 Hungary (Csányi)
Group 2: Scotland 1 (Howard) v 0 Slovakia

 

31.05.2024

Group 2: Serbia 2 (Slović; Ivanović) v 1 Slovakia (Šurnovská)
Group 4: Kosovo 0 1 Croatia (Rudelić)
Group 1: Türkiye 1 (Topçu) v 0 Azerbaijan
Group 3: Malta 0 1 Bosnia + Herzegovina (Nikolić)
Group 1: Switzerland 2 (Lehmann; Bachmann) v 1 Hungary (Zeller)
Group 2: Scotland 4 (Emslie x2; Hanson; Thomas) v 1 Israel (Sommer)
Group 4: Wales 1 (Barton) v 1 Ukraine (Andrukhiv)
Group 3: Portugal 4 (Carole Costa; Lúcia Alves x2; Catarina Amado) v 0 Northern Ireland

 

04.06.2024

Group 2: Israel 0 v 5 Scotland (Thomas x4; Cornet)
Group 3: Bosnia + Herzegovina 2 (Nikolić x2) v 1 Malta (Farrugia)
Group 1: Azerbaijan 1 (Mizeliyeva) v 0 Türkiye
Group 1: Hungary 1 (Pápai) v 0 Switzerland
Group 2: Slovakia 0 4 Serbia (Damnjanović; Vlajnić; Ivanović; Matejić)
Group 3: Northern Ireland 1 (Wade) v 2 Portugal (Kika Nazareth; Andreia Norton)
Group 4: Croatia 2 (Rudelić; Marković) v 0 Kosovo
Group 4: Ukraine 2 (Kalinina; Kozlova) v 2 Wales (Barton; Fishlock)

 

12.07.2024

Group 1: Azerbaijan v Hungary (TBC)
Group 1: Türkiye v Switzerland (TBC)
Group 2: Serbia v Israel (TBC)
Group 2: Slovakia v Scotland (TBC)
Group 3: Bosnia + Herzegovina v Portugal (TBC)
Group 3: Malta v Northern Ireland (TBC)
Group 4: Croatia v Wales (TBC)
Group 4: Kosovo v Ukraine (TBC)

 

16.07.2024

Group 1: Switzerland v Azerbaijan (18:00 BST)
Group 1: Hungary v Türkiye (18:00 BST)
Group 2: Scotland v Serbia (18:00 BST)
Group 2: Israel v Slovakia (18:00 BST)
Group 3: Portugal v Malta (18:00 BST)
Group 3: Northern Ireland v Bosnia + Herzegovina (18:00 BST)
Group 4: Wales v Kosovo (18:00 BST)
Group 4: Ukraine v Croatia (18:00 BST)

 

 

 

LEAGUE C

Group 1

League C Group 1

Group 2

League C Group 2

Group 3

League C Group 3

 Group 4

League C Group 4

Group 5

League C Group 5

 

 

 

05.04.2024

Group 4: Kazakhstan 01 Bulgaria (Petkova)
Group 4: Armenia 05 Romania (Gõdér; Vǎtafu; Taylor; Ciolacu; Herczeg)
Group 1: Cyprus 03 Belarus (Kubichnaya; Shuppo; Shlapakova)
Group 2: Slovenia 2 (Prašnikar; Kuštrin) v 0 Moldova
Group 2: Latvia 3 (Miksone x2; Poļuhoviča) v 4 North Macedonia (Rochi; Ročāne; Andonova; Vainere)
Group 3: Montenegro 6 (Bulatović x2; Ðoković; Dešić x2; Božić) v 1 Andorra (Tere Morató)
Group 1: Georgia 2 (Bakradze x2) v 2 Lithuania (Lazdauskaitė; Jonušaitė)
Group 3: Greece 1 (Sarri) v 0 Faroe Islands
Group 5: Luxembourg 2 (Schmit; Thompson) v 1 Albania (Gjini)

 

09.04.2024

Group 2: North Macedonia 0 5 Slovenia (Korošec; Panchurova OG; Prašnikar; Kajzba; Kolbl)
Group 3: Montenegro 5 (Tomašević; Kuć x2; Djoković; Dešić) v 1 Faroe Islands (Dal Christiansen)
Group 2: Moldova 0 1 Latvia (Colesnicenco OG)
Group 4: Bulgaria 2 (Rasina; Popadiynova) v 3 Armenia (Kazanchian; Asatryan; Safaryan)
Group 1: Belarus 3 (Shlapakova; Pilipenko; Kozyupa) v 0 Georgia
Group 4: Romania 1 (Carp) v 0 Kazakhstan
Group 1: Lithuania 1 (Liužinaitė) v 0 Cyprus
Group 3: Andorra 0 3 Greece (Sarri; Spyridonidou; Gkatsou)
Group 5: Albania 2 (Berisha; Maksuti) v 0 Estonia

 

31.05.2024

Group 1: Lithuania 0 v 3 Belarus
Group 4: Armenia 2 (Dallakyan; Artin) v 1 Kazakhstan (Kulmagambetova)
Group 2: North Macedonia 1 (Maksuti) v 1 Moldova (Tabur)
Group 3: Greece 2 (Markou; Spiridonidou) v 2 Montenegro (Kuč; Bulatović)
Group 5: Estonia 1 (Himanen) v 2 Albania (Berisha; Krasniqi)
Group 3: Faroe Islands 4 (Willemoes; Johannesen; Ryan; Hoydal) v 0 Andorra
Group 2: Slovenia 6 (Agrež; Golob; Kolbl; Kajzba; Korošec; Prašnikar) v 0 Latvia
Group 4: Romania 1 (Vǎtafu) v 0 Bulgaria
Group 1: Cyprus 0 2 Georgia (Khaburdzania; Bakradze)

 

04.06.2024

Group 1: Belarus 3 0 Lithuania
Group 1: Georgia 1 (Bakradze) v 0 Cyprus
Group 2: Moldova 2 (Tabur; Colnic) v 4 North Macedonia (Bǎdiceanu; Andonova x2; Andreevska)
Group 2: Latvia 0 4 Slovenia (Prašnikar x2; Kolbl; Janež)
Group 4: Kazakhstan 4 (Burova; Gaystenova; Nurusheva; Turlybekova) v 1 Armenia (Karagezyan)
Group 3: Faroe Islands 0 2 Greece (Sarri; Kongoulī)
Group 4: Bulgaria 0 3 Romania (Vǎtafu; Carp; Herczeg)
Group 5: Albania 3 (Doçi; Krasniqi; Berisha) v 1 Luxembourg (Kremer)
Group 3: Andorra 1 (Èrica Canto) v 5 Montenegro (Kuč x2; Dešić; Doković; Bulatović)

 

12.07.2024

Group 1: Cyprus v Lithuania (TBC)
Group 1: Georgia v Belarus (TBC)
Group 2: North Macedonia v Latvia (TBC)
Group 2: Moldova v Slovenia (TBC)
Group 3: Greece v Andorra (TBC)
Group 3: Faroe Islands v Montenegro (TBC)
Group 4: Kazakhstan v Romania (TBC)
Group 4: Armenia v Bulgaria (TBC)
Group 5: Luxembourg v Estonia (TBC)

 

16.07.2024

Group 1: Belarus v Cyprus (18:00 BST)
Group 1: Lithuania v Georgia (18:00 BST)
Group 2: Slovenia v North Macedonia (18:00 BST)
Group 2: Latvia v Moldova (18:00 BST)
Group 3: Montenegro v Greece (18:00 BST)
Group 3: Andorra v Faroe Islands (18:00 BST)
Group 4: Romania v Armenia (18:00 BST)
Group 4: Bulgaria v Kazakhstan (18:00 BST)
Group 5: Estonia v Luxembourg (18:00 BST)