standings

 

GROUP A

GROUP B

GROUP C

GROUP D

GROUP E

GROUP F

GROUP G

GROUP H

GROUP I

 

FIXTURES & RESULTS

Thursday 16 September 2021

Group E: Denmark 7 (Troelsgaard; Bruun x2; Larsen; Harder; Sevecke; Andersen) v 0 Malta
Group F: Norway 10 (Bergsvand; Graham Hansen x3; Saevik; Utland x3; Blakstad; Terland) v 0 Armenia
Group H: Turkey 1 (Yagmur Uraz) v 1 Portugal (Jéssica Silva)
Group B: Faroe Islands 0 10 Spain (Sarriegi Isasa x4; Guerrero San Martin; Alexia; L. García; Guijarro; Mariona; Aleixandri)
Group F: Albania 1 (Doci) v 1 Kosovo (Limani)

 

Friday 17 September 2021

Group D: Latvia 1 (Zaičikova) v 8 Austria (Höbinger; Billa x2; Dunst; Voltãne OG; Feiersinger; Wienerroither x2)
Group E: Bosnia & Herzegovina 2 (Hasanbegović; Nikolić) v 3 Montenegro (Kuć x2; Bulatović)
Group C: Belarus 4 (Kozyupa; Shuppo; Pilipenko; Shlapakova) v 1 Cyprus (Violari)
Group I: Greece 0 10 France (Majri; Geyoro x2; Katoto x3; Palama OG; Diani; Asseyi; Renard)
Group A: Slovakia 0 1 Sweden (Rolfö)
Group G: Italy 3 (Girelli x2; Giacinti) v 0 Moldova
Group A: Georgia P v P Republic of Ireland
Group E: Russia 2 (Fedorova; Korovkina) v 0 Azerbaijan
Group I: Estonia 0 4 Slovenia (Prašnikar x2; Golob; Agrež)
Group F: Poland 1 (Pajor) v 1 Belgium (Cayman)
Group G: Switzerland 4 (Lehmann; Sow; Bachmann; Fölmli) v 1 Lithuania (Jonuśaitė)
Group G: Romania 2 (Rus; Carp) v 0 Croatia
Group B: Hungary 0 v 2 Scotland (Cuthbert; Thomas)
Group D: Northern Ireland 4 (Callaghan; Furness; Wade; Wilson) v 0 Luxembourg
Group D: England 8 (Toone; White x2; Zivikj OG; England x2; Kolarovska OG; Mead) v 0 North Macedonia
Group I: Wales 6 (Green x2; Harding; Rowe; Evans; Holland) v 0 Kazakhstan
Group C: Netherlands 1 (Miedema) v 1 Czech Republic (Stašková)

 

Saturday 18 September 2021

Group H: Germany 7 (Schüller x2; Magull x2; Dallmann x2; Waßmuth) v 0 Bulgaria

 

Sunday 19 September 2021

Group H: Israel 0 v 4 Portugal (Encarnacao; Dolores Silva; Diana Gomes; Carole Costa)

 

Tuesday 21 September 2021

Group E: Russia 5 (Korovkina; Smirnova x3; Belomyttseva) v 0 Montenegro
Group H: Germany 5 (Schüller x4; Leupolz) v Serbia (Matejic)
Group A: Finland 2 (Engman; Öling) v 1 Slovakia (Mikolajová)
Group C: Czech Republic 8 (Stašková x2; Charalambous OG; Dubcová; Krejčiríková; Martínková x2; Cvrčková) v 0 Cyprus
Group D: Armenia 0 1 Poland (Zawistowksa)
Group G: Croatia 0 5 Italy (Gama; Giacinti x2; Girelli; Cernoia)
Group D: North Macedonia 0 6 Austria (Höbinger; Billa x3; Hanshaw x2)
Group E: Azerbaijan 0 8 Denmark (Bruun x2; Larsen x3; Mollayeva OG; Gejl; Snerle)
Group E: Sweden 4 (Angeldal; Eriksson; Seger x2) v 0 Georgia
Group E: Malta 2 (S. Farrugia; M. Farrugia) v 2 Bosnia-Herzegovina (Nikolić; Jelčić)
Group F: Kosovo 0 3 Norway (Avduli OG; Blakstad; Utland)
Group G: Moldova 0 6 Switzerland (Crnogorčević; Sow; Humm; Fölmli; Xhemaili; Lehmann)
Group I: Greece 3 (Spyridonidou x2; Aitymova OG) v Kazakhstan (Bortnikova; Kirgizbaeva)
Group I: Estonia 0 v 1 Wales (Harding)
Group G: Romania 3 (Ciolacu; Rus x2) v 0 Lithuania
Group B: Hungary 0 7 Spain (Esther Gonzalez x2; Mariona x2; Athenea del Castillo; Sarriegi Isasa x2)
Group I: Slovenia 2 (Prašnikar; Zver) v 3 France (Katoto x2; Majri)
Group D: Northern Ireland 4 (McDaniel; McGuinness; Callaghan; Furness) v 0 Latvia
Group D: Luxembourg 0 v 10 England (White x2; Parris; Greenwood x2; Berscheid OG; Bright x2; Daly; England)
Group B: Scotland 7 (Cuthbert; Arthur x2; Grimshaw; Thomas; Clark; Emslie) v 1 Faroe Islands (Biskopstø)
Group C: Iceland 0 2 Netherlands (Van de Donk; Groenen)
Group F: Belgium 7 (Cayman; De Caigny x2; Blom x3; Wullaert) v 0 Albania

 

Thursday 21 October 2021

Group A: Republic of Ireland v Sweden
Group A: Georgia v Finland
Group B: Ukraine v Faroe Islands
Group D: Latvia v North Macedonia
Group E: Montenegro v Azerbaijan
Group E: Russia v Malta
Group F: Albania v Armenia
Group F: Belgium v Kosovo
Group F: Poland v Norway
Group H: Israel v Germany
Group H: Turkey v Bulgaria
Group H: Portugal v Serbia
Group E: Denmark v Bosnia & Herzegovina (17:00; Viborg Stadion, Viborg)

 

Friday 22 October 2021

Group C: Cyprus v Netherlands
Group C: Iceland v Czech Republic (Laugardalsvöllur, Reykjavik)
Group D: Austria v Luxembourg
Group G: Switzerland v Romania (Stadion Letzigrund, Zurich)
Group G: Italy v Croatia
Group I: Slovenia v Wales
Group I: France v Estonia
Group I: Kazakhstan v Greece
Group B: Scotland v Hungary (19:35; Hampden Park, Glasgow)

 

Saturday 23 October 2021

Group D: England v Northern Ireland (17:15; Wembley Stadium, London)

 

Tuesday 26 October 2021

Group A: Finland v Republic of Ireland
Group A: Slovakia v Georgia
Group B: Ukraine v Spain
Group B: Faroe Islands v Hungary
Group C: Belarus v Netherlands
Group C: Iceland v Cyprus (Laugardalsvöllur, Reykjavik)
Group D: North Macedonia v Luxembourg
Group D: Latvia v England
Group D: Northern Ireland v Austria
Group E: Azerbaijan v Malta
Group E: Montenegro v Denmark
Group F: Armenia v Kosovo
Group F: Norway v Belgium (Ullevaal Stadion, Oslo)
Group F: Poland v Albania
Group G: Switzerland v Croatia (Stadion Letzigrund, Zurich)
Group G: Lithuania v Italy
Group H: Serbia v Turkey
Group H: Germany v Israel
Group H: Bulgaria v Portugal
Group I: Wales v Estonia
Group I: Greece v Slovenia
Group I: Kazakhstan v France
Group E: Bosnia & Herzegovina v Russia (13:00; FF BH Football Training Centre, Zenica)

 

Thursday 25 November 2021

Group A: Sweden v Finland
Group A: Republic of Ireland v Slovakia
Group B: Spain v Faroe Islands
Group D: North Macedonia v Northern Ireland
Group E: Azerbaijan v Russia
Group E: Bosnia & Herzegovina v Denmark
Group F: Kosovo v Poland
Group F: Albania v Norway
Group F: Belgium v Armenia
Group H: Serbia v Bulgaria
Group H: Portugal v Israel

 

Friday 26 November 2021

Group B: Scotland v Ukraine (Hampden Park, Glasgow)
Group B: Cyprus v Belarus
Group C: Czech Republic v Netherlands
Group E: Malta v Montenegro
Group G: Croatia v Lithuania
Group G: Romania v Moldova
Group G: Italy v Switzerland
Group H: Germany v Turkey
Group I: Wales v Greece
Group I: France v Kazakhstan

 

Saturday 27 November 2021

Group D: England v Austria

 

Tuesday 30 November 2021

Group A: Sweden v Slovakia
Group A: Republic of Ireland v Georgia
Group B: Hungary v Ukraine
Group B: Spain v Scotland
Group C: Czech Republic v Belarus
Group C: Cyprus v Iceland
Group D: Northern Ireland v North Macedonia
Group D: England v Latvia
Group D: Luxembourg v Austria
Group E: Denmark v Russia
Group E: Bosnia & Herzegovina v Malta
Group E: Azerbaijan v Montenegro
Group F: Armenia v Norway
Group F: Kosovo v Albania
Group F: Belgium v Poland
Group G: Romania v Italy
Group G: Lithuania v Switzerland
Group G: Croatia v Moldova
Group H: Bulgaria v Serbia
Group H: Turkey v Israel
Group H: Portugal v Germany
Group I: Slovenia v Greece
Group I: France v Wales

 

Wednesday 23 February 2022

Group H: Turkey v Serbia

 

Thursday 7 April 2022

Group A: Georgia v Sweden
Group C: Belarus v Iceland
Group E: Bosnia & Herzegovina v Azerbaijan
Group E: Montenegro v Russia
Group F: Norway v Kosovo
Group F: Albania v Belgium
Group F: Poland v Armenia
Group H: Bulgaria v Turkey
Group H: Serbia v Israel

 

Friday 8 April 2022

Group A: Slovakia v Finland
Group B: Ukraine v Scotland
Group B: Hungary v Faroe Islands
Group C: Netherlands v Cyprus
Group D: Luxembourg v Latvia
Group D: North Macedonia v England
Group D: Austria v Northern Ireland
Group E: Malta v Denmark
Group G: Italy v Lithuania
Group G: Romania v Switzerland
Group G: Moldova v Croatia
Group I: Estonia v Greece
Group I: Kazakhstan v Slovenia
Group I: Wales v France

 

Saturday 9 April 2022

Group H: Germany v Portugal

 

Tuesday 12 April 2022

Group A: Sweden v Republic of Ireland
Group A: Finland v Georgia
Group B: Scotland v Spain
Group B: Ukraine v Hungary
Group C: Netherlands v Belarus
Group C: Czech Republic v Iceland
Group D: Luxembourg v North Macedonia
Group E: Northern Ireland v England
Group D: Austria v Latvia
Group E: Montenegro v Bosnia & Herzegovina
Group E: Denmark v Azerbaijan
Group E: Malta v Russia
Group F: Armenia v Albania
Group F: Norway v Poland
Group F: Kosovo v Belgium
Group G: Moldova v Lithuania
Group G: Croatia v Romania
Group G: Switzerland v Italy
Group H: Portugal v Bulgaria
Group H: Israel v Turkey
Group H: Serbia v Germany
Group I: Greece v Estonia
Group I: Kazakhstan v Wales
Group I: France v Slovenia

 

Thursday 23 June 2022

Group H: Bulgaria v Israel

 

Friday 24 June 2022

Group D: Latvia v Luxembourg
Group G: Moldova v Romania

 

Tuesday 28 June 2022

Group G: Lithuania v Moldova
Group I: Estonia v Kazakhstan

 

Thursday 1 September 2022

Group A: Republic of Ireland v Finland
Group A: Georgia v Slovakia
Group C: Cyprus v Czech Republic
Group C: North Macedonia v Latvia
Group E: Denmark v Montenegro
Group F: Kosovo v Armenia
Group F: Albania v Poland
Group H: Israel v Bulgaria

 

Friday 2 September 2022

Group B: Spain v Hungary
Group B: Faroe Islands v Ukraine
Group C: Iceland v Belarus
Group D: Luxembourg v Northern Ireland
Group E: Malta v Azerbaijan
Group E: Russia v Bosnia & Herzegovina
Group F: Belgium v Norway
Group G: Moldova v Italy
Group G: Croatia v Switzerland
Group G: Lithuania v Romania
Group H: Serbia v Portugal
Group I: Slovenia v Kazakhstan
Group I: Estonia v France
Group I: Greece v Wales

 

Saturday 3 September 2022

Group D: Austria v England
Group H: Turkey v Germany

 

Tuesday 6 September 2022

Group A: Finland v Sweden
Group A: Slovakia v Republic of Ireland
Group B: Spain v Ukraine
Group B: Faroe Islands v Scotland
Group C: Belarus v Czech Republic
Group C: Netherlands v Iceland
Group D: Latvia v Northern Ireland
Group D: England v Luxembourg
Group D: Austria v North Macedonia
Group E: Russia v Denmark
Group E: Azerbaijan v Bosnia & Herzegovina
Group E: Montenegro v Malta
Group F: Armenia v Belgium
Group F: Norway v Albania
Group F: Poland v Kosovo
Group G: Switzerland v Moldova
Group G: Lithuania v Croatia
Group G: Italy v Romania
Group H: Portugal v Turkey
Group H: Israel v Serbia
Group H: Bulgaria v Germany
Group I: Kazakhstan v Estonia
Group I: Wales v Slovenia
Group I: France v Greece