Port Vale 2 1 Coventry City
Mancunian Unity 6 5 Mossley Hill
Guisborough Town 5 2 Chester le Street United
Prudhoe Town AA Bishop Auckland
CLS Amazons 2 v 3 Ripon City
Bedlington Belles 3 5 Darlington
Cramlington United 0 5 Hebburn Town
Gateshead Rutherford A A Thornaby
Carlisle United 1 3 Hartlepool Pools Youth
Horden CW 3 1 West Allotment
Northallerton Town 1 4 Washington AFC
Gateshead Leam Rangers A A Birtley Town
Poppleton 0 14 Leeds Modernians
Morley Town 4 2 Beverley Town
Silsden AFC 2 3 Dronfield Town
Cleethorpes Town 2 0 Haworth Colliery
Kiveton Park 3 0 Sheffield Wednesday
Brunsmeer Athletic  5 v 3 Gainsborough Trinity
Retford 6 0 Market Rasen Town
Lower Hopton 1 2 York Railway Institute
Altofts 3 3 Farsley Celtic Juniors (Farsley Celtic won 4-3 on penalties)
Oughtibridge War Memorial 5 v 1 Bradford Park Avenue
Preston North End 3 1 Altrincham
FC St. Helens 62 Litherland REMYCA
Rochdale 2 1 MSB Woolton
Sir Tom Finney 1 21 Poulton Victoria
Bolton Wanderers 3 1 Macclesfield
Nantwich Town 1 1 Chester (Chester FC won 5-3 on penalties)
Clitheroe Wolves 3 3 Pilkington (Clitheroe Wolves won 5-3 on penalties)
Penwortham Town 0 9 Wigan Athletic
Radcliffe 3 1 Atherton LR
Ruston Sports 0 7 Kettering Town
Peterborough Sports W O Thrapston Town
Loughborough Foxes Vixens 1 3 Yaxley Phoenix
Sherwood 2 0 Moulton
Wyberton Wildcats 4 2 Newark Town
Coalville Town 6 8 Leicester City
Nottingham Trent University 4 1 HBW United
Rugby Town 0 1 Skegness Town
Kettering 7 0 Long Buckby
Sleaford United 0 32 Arnold Eagles
AFC Rushden + Diamonds 11 1 Sleaford Town Rangers
Whitchurch Alport 4 3 Borrowash Victoria
AFC Telford United 2 0 Bewdley Town
Bromsgrove Sporting 1 1 Sedgley + Gornal United (Bromsgrove Sporting won 3-1 on penalties)
Wyrley W 0 Hednesford Town
Nuneaton Borough 3 1 Pride Park
Hereford Pegasus 4 3 Redditch United
Histon 1 6 Lawford
Thetford Town 11 0 Cambridge Rangers
Fulbourn Bluebirds W O Dussindale + Hellesdon
Long Stratton 2 3 Brantham Athletic
Holland 0 5 Southend United Community Sports Club
Hertford Town 2 0 Stofold
Wormley Rovers 1 1 Frontiers (Frontiers won 4-2 on penalties)
Harpenden Town 3 2 Stanway Pegasus
Clapton Community 14 0 St. Margaretsbury
Hitchin Belles 2 2 Hackney (Hackney won 5-4 on penalties)
Grays Athletic 2 1 Chelmsford City
Leyton Orient 4 2 Cheshunt
Colney Heath 13 Wootton Blue Cross
Bexhill United 3 3 Comets (Bexhill United won 5-3 on penalties)
Camden Town 3 2 Hastings United
Croydon 2 2 Hammersmith (Croydon won 5-4 on penalties)
Glebe 0 5 Bromleians
Headstone Manor 1 0 Tilehurst Panthers
New Bradwell St. Peter 3 0 Milton United
Caversham United 1 3 Camden + Islington United
Haddenham 2 5 Slough Town
Newport Pagnell Town 4 0 Brackley Town
Woking 2 3 Leatherhead
Pagham 0 4 Steyning Town Community
Eastbourne United W O Hounslow
Richmond + Kew 3 2 Abbey Rangers
Basingstoke Town 2 4 Weymouth
Fleet Town 2 8 Shanklin
Bemerton Heath Harlequins 0 4 AFC Portchester
Shaftesbury 3 2 Havant + Waterlooville
United Services Portsmouth 3 3 Poole Town (United Services Portsmouth won 5-3 on penalties)
Gloucester City 2 1 Cirencester Town
Ilminster Town 10 0 Bishops Cleeve
Downend Flyers 5 v 3 FC Chippenham
Tuffley Rovers 0 9 St. Vallier
SGS Olveston United 6 1 Frome Town
Mangotsfield United 0 5 Yeovil Town
Longwell Green 0 14 Royal Wootton Bassett Town
Middlezoy 1 4 Paulton Tovres
Saltash Borough 3 2 Westexe Park Rangers
Seaton Town 1 7 Bideford
Bodmin 2 2 Saltash United (Saltash United won 4-2 on penalties)
RNAS Culdrose 0 7 Sticker
Droitwich Spa 2 5 Leamington Lions
Handsworth 9 0 Grimsby Borough
Newmarket Town 6 v 1 St. Ives Town
Bromley 8 1 Sevenoaks Town
Margate 6 0 Maidstone United
Brentford 4 0 Ruislip Rangers
Herne Bay 3 3 XL Football (Herne Bay won 3-2 on penalties)
Ashmount Leigh 4 2 Newhaven
Watford Development 3 0 Penn + Tylers Green

Pilkington 0 9 Tranmere Rovers
Port Vale 3 2 Redditch Borough
Aylesford 5 v 1 Croydon
Wallsend 5 1 Bishop Auckland
Hartlepool Pools Youth 1 0 Consett
Guisborough Town 4 0 Horden
Workington Reds 4 5 Penrith AFC
Spennymoor Town 1 0 Ponteland United
Darlington 1 4 Sunderland West End
Thornaby 1 2 Gateshead
Washington AFC 0 1 Birtley Town
South Shields 1 2 Alnwick Town
Redcar Town 8 0 Hebburn Town
Ripon City 2 9 Hartlepool United
Harrogate Town 2 1 Morley Town
Brunsmeer Athletic 5 0 Sheffield United Community Foundation
Leeds Modernians 9 2 Retford
Brigg Town CIC 1 3 Oughtibridge War Memorial
Dronfield Town 0 2 Rotherham United
Kiveton Park 1 3 St. Joseph’s Rockware of Worksop
York Railway Institute 2 1 Farsley Celtic Juniors
Hull United 4 1 Bradford City
Wakefield AFC 12 0 Cleethorpes Town
Fleetwood Town Wrens 4 8 Wythenshawe
Marine 1 7 Wigan Athletic
Bury 32 Radcliffe
Crewe Alexandra 2 0 Preston North End
Rochdale AFC 0 9 Darwen
Ashton Town Lionesses 1 v 3 Blackpool
FC St. Helens 1 3 Mancunian United
Poulton Victoria 20 Blackburn Community
Salford City Lionesses 1 2 Bolton Wanderers
Warrington Wolves Foundation 1 4 Chester
West Didsbury + Chorlton 2 1 Hindley Juniors
Cheadle Town Stingers 2 0 Curzon Ashton
Arnold Eagles 2 1 Skegness Town AFC
Long Buckby AFC 0 6 Basford United
Grimsby Town 0 8 Lincoln United
Yaxley Phoenix 0 11 Thrapston Town
Sherwood 0 0 Beaumont Park (Beaumont Park won 4-2 on penalties)
Bugbrooke St. Michaels 4 1 Allexton + New Parks
Kirkby Muxloe 0 5 Wyberton Wildcats
Leicester City 2 5 Anstey Nomads
Dunton + Broughton United 0 0 Ilkeston Town (Dunton + Broughton United won 6-5 on penalties)
Mansfield Town 1 1 Kettering Town (Mansfield Town won 3-2 on penalties)
Nottingham Trent University 6 2 Long Eaton United
AFC Rushden + Diamonds 2 2 Cardea (AFC Rushden + Diamonds won 3-2 on penalties)
Shifnal Town 2 v 4 Shrewsbury Town
Hednesford Town 0 1 Leamington Lions
Nuneaton Borough 1 3 Crusaders
Kidderminster Harriers 3 0 Burton Albion
Lye Town 6 1 Hereford Pegasus
Kingfisher 0 1 Inkberrow
Knowle 3 3 Lichfield City (Lichfield City won 4-3 on penalties)
Solihull Sporting 4 0 Whitchurch Alport
Coundon Court 6 0 Bromsgrove Sporting
AFC Telford United 0 5 Coventry Sphinx
Walsall Wood 1 4 Worcester City
Needham Market 6 0 Woodbridge Town
Newmarket Town 1 7 Wroxham
Mulbarton Wanderers 3 3 Dussindale + Hellesdon (Dussindale + Hellesdon on 6-5 on penalties)
Bungay Town 0 4 Lawford
King’s Lynn Town 2 5 Fakenham Town
Thetford Town 4 v 1 Aylsham
Biggleswade United 0 2 Leyton Orient
Wootton Blue Cross 2 5 Stevenage
Royston Town 2 1 St. Albans City
Frontiers 4 6 Hertford Town
Harpenden Town 6 2 Toby
Islington Borough 5 3 Stanway Rovers
Wodson Park 3 2 Clapton Community
Hackney 2 9 Real Bedford
Bowers + Pitsea 5 0 AFC Dunstable
Enfield Town 8 2 Southend United Community Sports Club
Grays Athletic 1 4 Luton Town
Langford 42 Hutton
Bromley 6 0 Welling United
Camden Town 0 v 0 Sittingbourne (Sittingbourne won 4-3 on penalties)
Haringey Borough 8 0 Bexhill United
Regents Park Rangers 0 11 Millwall Lionesses
Barking 0 6 Dulwich Hamlet
Ascot United 0 1 Wycombe Wanderers
Headstone Manor 2 0 Camden + Islington United
Sport London e Benfica 4 2 Newport Pagnell Town
New Bradwell St. Peter 0 1 Denham United
Buckingham United 0 8 Woodley United
Slough Town 0 9 Oxford City
Long Crendon 2 6 Watford Development
Saltdean United 1 0 Dorking Wanderers
Leatherhead 2 4 Sutton United
Richmond + Kew 3 0 Richmond Park
Crawley AFC 00 Ashmount Leigh (Ashmount Leigh won 2-1 on penalties)
Eastbourne United 0 2 Montpelier Villa
Warminster Town 0 v 8 Bournemouth Sports
Shanklin 2 6 Winchester City Flyers
AFC Stoneham 8 0 Rushmoor Community
United Services Portsmouth 8 0 Longham
Sherborne Town 4 0 Weymouth
Eastleigh in the Community 0 1 AFC Portchester
Shaftesbury 1 1 QK Southampton (QK Southampton won 4-1 on penalties)
Ilminster Town W 0 Larkhall Athletic
AEK Boco 8 0 Dursley Town
Stockwood Wanderers 2 7 Royal Wootton Bassett
Downend Flyers 4 4 St. Vallier (Downend Flyers won 5-4 on penalties)
Yeovil Town 0 3 Pucklechurch Sports
Bristol Rovers 7 1 SGS Olveston United
Gloucester City 2 0 Bath City
Bitton 3 1 Paulton Rovers
Frampton Rangers 3 2 Weston Super Mare
Bishops Lydeard 2 2 AFC St. Austell (AFC St. Austell won 4-3 on penalties)
Bideford AFC 0 11 Marine Academy Plymouth
Helston Athletic 8 0 Crediton United
Teignmouth AFC 3 1 Bude Town
Plympton 2 2 Saltash Borough (Plympton won 5-4 on penalties)
Liskeard Athletic 2 1 Saltash United
Sticker 12 0 St. Agnes
Barnsley 1 3 Ossett United
Handsworth 1 2 Chesterfield
Fulham 16 0 Steyning Town Community
Ashford United 0 2 Dartford
Margate 7 1 Bromleians
Herne Bay 1 5 Ebbsfleet United
AFC Whyteleafe 4 3 Badshot Lea

Birtley 3 3 Leeds Modernians (Leeds Modernians won 4-3 on penalties)
Penrith 3 5 Mancunian Unity
Bury 1 1 Norton + Stockton Ancients (Norton + Stockton Ancients won 4-2 on penalties)
Guisborough Town 1 v 6 Stockport County
Gateshead 3 1 Hartlepool United
Middlesbrough 0 0 Hull City (Hull City won 4-2 on penalties)
Poulton Victoria 0 3 Chorley
Colne 07 Alnwick Town
Sunderland West End 1 2 Darwen
Spennymoor Town 2 1 Wakefield
Tranmere Rovers 1 1 Chester le Street Town (Chester le Street Town won 4-2 on penalties)
Blackpool Girls + Ladies 2 2 Ossett United (Blackpool FC won 4-3 on penalties)
York City 3 0 Hull United
West Didsbury + Chorlton 5 1 Redcar Town
FC United of Manchester 2 2 Cheadle Town Stingers (FC United of Manchester won 5-4 on penalties)
Hartlepool Poole Youth 1 4 York Railway Institute
Harrogate Town 0 5 Wigan Athletic
Leeds United 7 1 Chester
Wythenshawe 2 3 Barnsley
Wallsend BC 1 5 Crewe Alexandra
Basford United 1 1 Wyberton Wildcats (Wyberton Wildcats won 4-2 on penalties)
Rotherham United 3 2 Long Itchington
Crusaders 0 9 Sutton Coldfield Town
Oughtibridge War Memorial 0 4 Boldmere St. Michaels
Arnold Eagles 1 1 Beaumont Park (Beaumont Park won 4-3 on penalties)
Notts County 0 2 Loughborough Lightning
Lichfield City 3 4 Lincoln City
AFC Rushden + Diamonds 0 4 Lincoln United
St. Joseph’s Rockware of Worksop 0 3 Lye Town
Inkberrow 0 8 Leafield Athletic
Worcester City 5 1 Anstey Nomads
Doncaster Belles 4 0 Mansfield Town
Coundon Court 2 0 Thrapston Town
Northampton Town 7 5 Coventry Sphinx
Brunsmeer Athletic 2 3 Dunton + Broughton United
Bugbrooke St. Michaels 2 2 Leamington Lions (Leamington Lions won 4-2 on penalties)
Shrewsbury Town 2 2 Sheffield FC (Sheffield FC won 4-3 on penalties)
Sporting Khalsa 7 1 Kidderminster Harriers
Enfield Town 4 0 Bowers + Pitsea
Cambridge United 4 v 2 AFC Sudbury
Haringey Borough 5 0 Langford
Real Bedford 4 0 Stevenage
London Seaward 13 Norwich City
Leyton Orient 1 5 Wroxham
Cambridge City 2 10 Peterborough United
Dussindale + Hellesdon 2 1 Islington Borough
Wodson Park 1 2 Luton Town
Harpenden Town 8 0 Brantham Athletic
Needham Market 1 1 Royston Town (Needham Market won 3-0 on penalties)
Thetford Town 2 1 Lawford
Fakenham Town 1 2 Hertford Town
Worthing 2 3 AFC Wimbledon
Headstone Manor 0 6 Dulwich Hamlet
Millwall Lionesses 13 0 Margate
Actonians 1 1 Fulham (Fulham won 4-3 on penalties)
Sutton United 3 3 Sport London e Benfica (Sutton United won 4-3 on penalties)
Ashford Town (Middlesex) 6 0 AFC Whyteleafe
Chesham United 4 0 Sittingbourne
Woodley United 1 1 Aylesford (Woodley United won 3-1 on penalties)
Selsey 0 8 Bromley
Richmond + Kew 1 3 Maidenhead United
Watford Development 1 2 Brentford
Haywards Heath Town 3 0 QPR
Bitton 0 5 Southampton Women
Plympton 1 v 5 Bristol Rovers
Royal Wootton Bassett Town 0 1 AFC Stoneham
Abingdon United 10 1 QK Southampton
Bridgwater United 3 0 Forest Green Rovers
Downend Flyers 1 4 Sherborne Town
Keynsham Town 1 0 Bournemouth Sports
Exeter City 7 0 Torquay United
Liskeard Athletic 1 3 Swindon Town
AEK Boco 1 3 Helston Athletic
AFC Bournemouth 13 2 AFC St. Austell
Sticker 3 2 Frampton Rangers
Portishead Town 9 1 United Services Portsmouth
AFC Portchester 2 0 Pucklechurch Sports
Moneyfields 4 0 Gloucester City
Ilminster Town 2 1 Winchester City Flyers
Teignmouth AFC 1 7 Marine Academy Plymouth
Montpelier Villa 1 2 Denham United
Chesterfield 3 1 Nottingham Trent University
Solihull Moors 4 0 Port Vale
Leek Town 10 0 Solihull Sporting
Durham Cestria 80 Bolton Wanderers
Ashmount Leigh 0 6 Saltdean United
Dartford 8 1 Wycombe Wanderers
Ebbsfleet United 5 0 Oxford City

AFC Fylde 0 1 Durham Cestria
York City 0 2 FC United of Manchester
Gateshead 1 2 Alnwick Town (AET)
Barnsley 0 3 Liverpool Feds
Leeds Modernians 2 4 Darwen
West Brom 8 2 Lye Town
Lincoln City 1 5 Derby County
Rotherham United 0 5 Worcester City
Doncaster Belles 0 2 Rugby Borough
Lincoln United 1 2 Loughborough Lightning
Dussindale + Hallesdon 3 4 Needham Market
Real Bedford 0 5 Billericay Town
Cambridge United 1 2 MK Dons
Dartford 3 1 Abingdon United
Bromley 3 2 AFC Portchester
Denham United 2 3 Millwall Lionesses
Chesham United 2 3 Ebbsfleet United
Southampton Women 4 3 Brentford (AET)
Sticker 0 4 AFC Stoneham
AFC Bournemouth 5 0 Bridgwater United
Plymouth Argyle 13 0 Ilminster Town
Coundon Court 3 0 Leamington Lions
Marine Academy Plymouth 3 3 Keynsham Town (Keynsham Town won 4-3 on penalties)
Blackpool Girls + Ladies 0 1 Spennymoor Town
Hull City 5 2 Halifax
Wigan Athletic 0 4 Chorley
Norton + Stockton Ancients 0 1 Chester le Street Town
York Railway Institute 0 3 Stockport County
Burnley 2 1 Huddersfield Town
West Didsbury + Chorlton 2 6 Leeds United
Boldmere St. Michaels 13 0 Wyberton Wildcats
Beaumont Park 0 4 Leafield Athletic
Nottingham Forest 7 0 Sheffield FC
Sporting Khalsa 3 0 Crewe Alexandra
Wolves 8 0 Stourbridge
Sutton Coldfield Town 8 0 Chesterfield
Stoke City 6 0 Dunton + Broughton United
Harpenden Town 0 3 Luton Town
Wroxham 1 2 Peterborough United
Thetford Town 2 4 Enfield Town
Northampton Town 0 v 6 Ipswich Town
Hertford Town 1 3 Haringey Borough
Woodley United 0 4 Oxford United
Saltdean United 1 1 AFC Wimbledon (AFC Wimbledon won 8-7 on penalties)
Haywards Heath Town 2 4Chatham Town
Dulwich Hamlet 2 0 London Bees
Bristol Rovers 3 1 Portishead Town
Swindon Town 6 0 Sherborne Town
Cardiff City 0 3 Cheltenham Town
Helston Athletic 0 8 Exeter City
Mancunian Unity 2 9 Newcastle United
Fulham 1 9 Portsmouth
Leek Town 1 4 Solihull Moors
Norwich City 1 0 Hashtag United
Moneyfields 6 3 Ashford Town (Middlesex)
Sutton United 3 4 Maidenhead United (AET)

Stoke City 1 0 Stockport County
Chester-le-Street Town 3 2 Spennymoor Town
West Brom 3 0 Needham Market (AET)
Ipswich Town 8 0 Sutton Coldfield Town
Ebbsfleet United 0 7 Portsmouth FC
Chatham Town 5 4 AFC Wimbledon
Millwall Lionesses 2 0 Bromley
Liverpool Feds 0 1 Durham Cestria
Burnley 9 1 Alwick Town
Darwen 1 1 Leeds United (Darwen won 4-3 on penalties)
Leafield Athletic 1 2 Coundon Court
Norwich City 1 2 Boldmere St. Michaels
Rugby Borough 7 1 Solihull Moors
Worcester City 0 3 MK Dons
Nottingham Forest 3 2 Sporting Khalsa
Derby County 4 1 Loughborough Lightning
Wolves 7 0 Peterborough United
Oxford United 2 0 Dartford
Haringey Borough 1 3 Moneyfields
Enfield Town 3 5 Luton Town
Billericay Town 2 1 Dulwich Hamlet
Swindon Town 1 2 AFC Bournemouth
Cheltenham Town 3 2 Exeter City
Plymouth Argyle 4 2 AFC Stoneham
FC United of Manchester 2 3 Hull City
Chorley 0 5 Newcastle United
Southampton Women 3 v 0 Maidenhead United
Bristol Rovers 1 v 2 Keynsham Town

Newcastle United 5 0 Stoke City
Coundon Court 0 11 Burnley
Chester le Street Town 1 5 Derby County
Crystal Palace 6 0 Chatham Town
Southampton Women 1 6 Watford
London City Lionesses 6 0 Billericay Town
Luton Town 1 0 Keynsham Town
Ipswich Town 3 0 Lewes
AFC Bournemouth 0 6 Charlton Athletic
Sunderland 7 0 Durham Cestria
Darwen 0 4 Blackburn Rovers
Nottingham Forest 3 1 Boldmere St. Michaels
Hull City 1 4 Wolves
Cheltenham Town 0 4 Reading
Portsmouth 1 2 Southampton
Plymouth Argyle 2 2 Oxford United (Plymouth Argyle won 5-3 on penalties)
Moneyfields 10 Millwall Lionesses
Rugby Borough 2 3 Sheffield United (AET)
MK Dons 0 2 Birmingham City
West Brom 0 5 Durham

Aston Villa 0 v 3 Everton
Manchester United 5 v 0 Newcastle United
Durham 0 v 4 Manchester City
Sunderland 0 v 2 Southampton FC
Tottenham 3 v 2 Sheffield United
Chelsea 3 v 1 West Ham (AET)
Crystal Palace 3 v 1 Blackburn Rovers
Reading 1 v 2 Wolves
Arsenal 5 v 1 Watford
Luton Town 0 v 6 Brighton
Plymouth Argyle 1 v 6 Nottingham Forest
Ipswich Town 1 v 4 Charlton Athletic
Bristol City 0 v 1 Liverpool
Burnley 1 v 3 Birmingham City (AET)
Derby County 0 v 4 Leicester City
London City Lionesses 4 v 0 Moneyfields

Leicester City 6 v 2 Birmingham City
Tottenham 1 v 0 Charlton Athletic
Arsenal 0 v 1 Manchester City
Wolves 1 v 4 Brighton
London City Lionesses 0 v 2 Liverpool
Southampton 1 v 3 Manchester United
Chelsea 1 v 0 Crystal Palace
Nottingham Forest 1 v 7 Everton

Liverpool 0 v 2 Leicester City (Rantala x2)
Brighton 0 v 4 Manchester United (Turner; Parris; Lucía García; Naalsund)
Everton 0 v 1 Chelsea (Macário)
Tottenham 1 (England) v 1 Manchester City (Fowler) (Tottenham won 4-3 on penalties)

Tottenham 2 (Naz; Thomas)) v 1 Leicester City (Rantala) (AET)
Manchester United 2 (Lucía García; Williams) v 1 Chelsea (James)

Manchester United 4 (Toone; Williams; Lucía García x2) v 0 Tottenham