QK Southampton 4 v 5 Shanklin (AET)
Birtley Town 2 v 5 Hartlepool Pools Youth
Darlington 4 v 2 CLS Amazons
Penrith AFC 7 v 2 Leam Rangers
Stanwix 2 v 2 Bishop Auckland (Bishop Auckland won 5-4 on penalties)
West Allotment 9 v 0 Carlisle United
Guisborough Town 0 v 12 Gateshead FC
Durham United 1 v 4 Workington Reds
Thornaby FC 3 v 8 Boro Rangers
Epworth Town Colts Belles W v O St. Joseph’s Rockware of Worksop
Dronfield Town 2 v 1 Barnsley FC
South Cave Sporting Club 0 v 10 Altofts
Appleby Frodingham 0 v 7 Grimsby Borough
Yorkshire Amateur AFC 5 v 0 Hull United
Ripon City 3 v 2 Hepworth United
Harworth Colliery 3 v 0 Cleethorpes Town
Silsden AFC 1 v 4 Farsley Celtic Juniors
Ashton United 2 v 3 Hindley Juniors
Didsbury 2 v 1 Nantwich Town
Macclesfield Town 6 v 4 Pilkington
Penwortham Town 1 v 2 Northwich Vixens
Warrington Wolves Foundation 2 v 4 Blackburn Community Sports
Ashton Town Lionesses 3 v 1 West Kirby
Sandbach United 2 v 3 BRNESC
Alder FC 3 v 4 Haslingden
Runcorn Linnets 4 v 1 Preston North End
Salford City Lionesses 5 v 4 Curzon Ashton
Wythenshawe Amateurs 4 v 0 Egerton FC
Hinckley 0 v 10 Nottingham Trent University
Bugbrooke St. Michaels 4 v 4 Rugby Town (Bugbrooke St. Michaels won 5-4 on penalties)
Sherwood FC 0 v 3 Notts County
Coalville Town 1 v 3 Leicester Road
Anstey Nomads 6 v 0 Ketton
Thrapston Town 2 v 0 Rugby Borough
Arnold Eagles 6 v 1 Nuneaton Borough
Westfields W v O Staffordshire Victoria
Solihull Sporting W v O Balls to Cancer
Walsall 6 v 1 Sedgley & Gornal United
Sandwell 2 v 1 Redditch Borough
Shifnal Town 10 v 1 Wyrley
Doveridge 3 v 1 Cookley Sports
Knowle 1 v 1 Darlaston Town (Knowle won 7-6 on penalties)
March Town United 0 v 6 Haverhill Rovers
Newmarket Town 3 v 1 AFC Sudbury
Wootton Blue Cross 0 v 2 Garston
Rayleigh Town 1 v 5 Southend United Community Sports Club
Chelmsford City 10 v 0 Houghton Athletic
Herts Vipers 9 v 0 Hemel Hempstead Town
Sutton United 1 v 0 Meridian
Cray Valley (PM) 1 v 3 Tunbridge Wells Foresters
Bexhill United 0 v 0 Glebe (Glebe won 4-3 on penalties)
Hastings United 9 v 0 Regents Park Rangers
Phoenix Sports 1 v 9 Bromley
Borough Green W v O Ramsgate FC
Eversley & California W v 0 Wokingham & Emmbrook
Caversham United 3 v 1 Warminster Town
AFC Acorns 2 v 2 Leatherhead FC (AFC Acorns won 4-3 on penalties)
Badshot Lea 4 v 0 Burgess Hill Town
Woking 2 v 1 Abbey Rangers
Steyning Town Community 9 v 0 Eastbourne Town
Woodingdean 1 v 8 Seaford Town
Chichester City FC 2 v 2 Montpelier Villa (Chichester City won 3-1 on penalties)
Hassocks 0 v 4 Eastbourne United
Fleet Town W v O Shaftesbury
Bursledon 0 v 6 AFC Stoneham
Gloucester City 3 v 2 Weston Super Mare
Almondsbury A v A Olveston United AFC
Downend Flyers 3 v 3 Paulton Rovers (Paulton Rovers won 5-3 on penalties)
Chipping Sodbury Town 2 v 4 AEK Boco
Pucklechurch Sports 1 v 1 Bristol Rovers (Pucklechurch Sports won 3-1 on penalties)
Ottery St. Mary W v O RNAS Culdrose
Feniton 12 v 0 Signal Box Oak Villa
Liskeard Athletic 28 v 0 Callington Town

Sherborne Town 4 1 Pucklechurch Sports
Gateshead Rutherford 0 2 Penrith AFC
Wallsend 2 2 Sunderland West End (Sunderland West End won 5-4 on penalties)
Washington AFC 3 1 West Allotment
Hartlepool Pools Youth 1 3 Darlington
Bishop Auckland 2 1 Blyth Town
Hartlepool United 7 2 Workington Reds
Gateshead 2 1 Spennymoor Town
South Shields 3 2 Chester le Street United
Boro Rangers W v O Redcar Town
St. Joseph’s Rockware of Worksop 1 2 Thackley AFC
Haworth Colliery 1 6 Wakefield Trinity
Oughtibridge War Memorial 1 2 Hull United
Ossett United 5 2 Farsley Celtic Juniors
York City 9 v 2 Brighouse Sports
Grimsby Borough 13 Chesterfield
Harrogate Town 4 1 Ripon City
Rotherham United 4 2 Sheffield Wednesday
Bradford Park Avenue 1 2 Millmoor Juniors
Dronfield Town 3 v 2 Grimsby Town
Altofts 1 v 2 Farsley Celtic
Altrincham 4 v 2 Ashton Town Lionesses
Sir Tom Finney 6 1 Marine
Merseyrail 10 0 Wythenshawe Amateurs
West Didsbury & Chorlton 0 1 Tranmere Rovers
Morecambe P P Macclesfield Town
Chester 4 5 Salford City Lionesses
Blackburn Community Sports 5 0 Sale United
Fleetwood Town Wrens 1 0 Accrington
Northwich Vixens 1 v 2 Cheadle Town Stingers
AFC Darwen 11 0 Didsbury
Hindley Juniors 1 3 Mossley Hill
BRNESC 4 v 2 Runcorn Linnets
Haslingden P P Crewe Alexandra
Notts County 2 v 0 Kettering Town
Rise Park 0 7 Northampton Town
Woodlands 0 5 Anstey Nomads
Nottingham Trent University 10 1 Bugbrooke St. Michaels
Leicester Road 4 0 Leicester City
Loughborough Students 4 v 2 Arnold Eagles
Thrapston Town W v O Stewarts & Lloyds
Lincoln United 5 0 Oadby & Wigston
Allexton & New Parks 0 10 Mansfield Town
Kingfisher 0 1 Lichfield City
Sutton Coldfield Town 2 v 0 Redditch United
Stourbridge 6 1 Kidderminster Harriers
Tamworth Academy 1 3 Lye Town
Leamington Lions 3 v 2 Coventry Sphinx
Westfields 1 6 Shrewsbury Town
Coundon Court 0 v 2 Knowle
Worcester City 1 v 2 Shifnal Town
Walsall Wood 0 3 AFC Telford United
Crusaders 8 0 Hereford Pegasus
Tamworth 7 0 Doveridge
Sandwell 3 10 Solihull Sporting
Peterborough Northern Star W v O East Bergholt United
Needham Market 5 1 Sprowston
Histon W v O Whittlesey Athletic
Wroxham W v O Bury Town
Netherton United 5 v 2 Bungay Town
Haverhill Rovers 0 10 Wymondham Town
Brett Vale 1 5 King’s Lynn Town
Watford Development 2 v 5 Chelmsford City
Royston Town 1 2 Bowers & Pitsea
Headstone Manor 2 3 Biggleswade United
Garston 2 3 Southend United Community Sports Club
Herts Vipers 7 1 AFC Dunstable
Bedford 2 v 0 Hutton
Frontiers A A Wodson Park
Luton Town 121 Oaklands Wolves
Leigh Ramblers 3 0 Colney Heath
Dulwich Hamlet 1 1 Herne Bay (Herne Bay won 3-2 on penalties)
Glebe 0 4 Millwall Lionesses
Islington Borough 1 v 2 Hastings United
Welling United 5 0 Borough Green
New London Lionesses 4 0 Aylesford
Dartford 11 1 Tunbridge Wells Foresters
Abingdon Town 6 0 Long Crendon
Royal Wootton Bassett 4 5 Denham United
Ascot United 3 0 Tilehurst Panthers
Eversley & California 2 v 4 Caversham United
Milton United 7 v 2 Woodley United
Wycombe Wanderers 6 0 Sport London E Benfica
Ashford Town (Middlesex) 25 0 Highworth Town
FC Chippenham 1 v 2 Oxford City
Worthing 6 0 Newhaven
Lancing 0 0 Seaford Town (Seaford Town won 5-3 on penalties)
AFC Acorns 1 v 0 Badshot Lea
Steyning Town Community 7 1 Roffey
Chichester City 2 3 AFC Littlehampton
Whyteleafe 0 4 Dorking Wanderers
Ashmount Leigh 2 v 2 Saltdean United (Saltdean United won 10-9 on penalties)
Fleet Town W v O Holt United
Shanklin 0 v 2 Bournemouth Sports
Winchester City Flyers 2 v 6 New Milton Town
Weymouth 5 1 Alton
Merley Cobham Sports W v O Bursledon
Moneyfields W v O Redlands
Brislington v O Longwell Green
United Services Portsmouth 0 7 Eastleigh in the Community
Middlezoy Rovers 5 4 Oldland Abbotonians
Forest Green Rovers 5 1 Almondsbury
Paulton Rovers 1 v 2 AEK Boco
Bristol Union 3 v 0 Longlevens
Gloucester City 0 11 Ilminster Town
Frampton Rangers 0 v 2 Bishops Lydeard
Ottery St. Mary 0 11 Liskeard Athletic
Torquay United 3 0 Helston Athletic
Axminster Town 3 v 2 Budleigh Salterton
Saltash United P P Halwill
Bideford 2 v 5 Feniton
AFC St. Austell 7 0 Marine Academy Plymouth
Margate 1 10 Sutton United
Fulham 3 1 Eastbourne United
St. Ives Town 3 v 2 Newmarket Town
Haringey Borough 3 6 Clapton Community
Ashford 1 1 Hackney (Hackney won 4-1 on penalties)
Brentford 2 5 Abingdon United
Walton Casuals 1 1 Woking (Walton Casuals won 5-4 on penalties)
Maidstone United 0 7 Bromley

Morecambe v South Shield (14:00)
Durham Cestria v Merseyrail (14:00)
Alnwick Town v Penrith AFC (14:00)
Bradford City v Ossett United (14:00)
Tranmere Rovers v Cheadle Town Stingers (14:00)
Farsley Celtic v Darlington (14:00)
Crewe Alexandra v Sunderland West End (14:00)
Mossley Hill v Bishop Auckland (14:00)
Redcar Town v Leeds United (14:00)
Wakefield Trinity v Hull United (14:00)
Washington AFC v Fleetwood Town Wrens (14:00)
Chester le Street Town v Chorley (14:00)
FC United of Manchester v BRNESC (14:00)
York City v Newcastle United (14:00)
Barnsley v Salford City Lionesses (14:00)
Stockport County v Liverpool Feds (14:00)
Gateshead v Harrogate Town (14:00)
Altrincham v Norton + Stockton Ancients (14:00)
Hartlepool United v AFC Darwen (14:00)
Blackburn Community Sports Club v Thackley AFC (14:00)
Lye Town v Whittlesey Athletic (14:00)
Knowle v Loughborough Students (14:00)
Leicester Road v Leafield Athletic (14:00)
Holwell Sports v Lincoln City (14:00)
Netherton United v Anstey Nomads (14:00)
AFC Telford United v Rotherham United (14:00)
Crusaders v Solihull Moors (14:00)
Thrapston Town v Sporting Khalsa (14:00)
Shifnal Town v Notts County (14:00)
Leek Town v Sutton Coldfield Town (14:00)
Doncaster Belles v Nottingham Trent University (14:00)
Lincoln United v Millmoor Juniors (14:00)
Chesterfield v Bedworth United (14:00)
Shrewsbury Town v Wem Town (14:00)
Dronfield Town v Peterborough United (14:00)
Lichfield City v Boldmere St. Michaels (14:00)
Tamworth v Northampton Town (14:00)
Burton Albion v Mansfield Town (14:00)
Solihull Sporting v Stourbridge (14:00)
Leamington Lions v Long Eaton United (14:00)
Biggleswade United v Clapton Community (14:00)
Southend United Community Sports Club v Frontiers (14:00)
Luton Town v Wroxham (14:00)
Harlow Town v Norwich City (14:00)
Hashtag United v Enfield Town (14:00)
Leigh Ramblers v Wymondham Town (14:00)
St. Ives Town v Cambridge City (14:00)
King’s Lynn Town v Cambridge United (14:00)
Needham Market v Billericay Town (14:00)
London Seaward v Chelmsford City (14:00)
Bedford v Bowers + Pitsea (14:00)
Hackney v Stevenage (14:00)
East Bergholt United v Herts Vipers (14:00)
QPR v Caversham United (14:00)
Herne Bay v Wycombe Wanderers (14:00)
Steyning Town Community v Milton United (14:00)
Dorking Wanderers v Seaford Town (14:00)
AFC Acorns v Southampton Women (14:00)
Abingdon United v Moneyfields (14:00)
Bromley v Hastings United (14:00)
New London Lionesses v Ashford Town (Middlesex) (14:00)
Kent Football United v Denham United (14:00)
Chesham United v Maidenhead United (14:00)
AFC Wimbledon v Walton Casuals (14:00)
Saltdean United v Actonians (14:00)
Fulham FC v Dartford (14:00)
Millwall Lionesses v Fleet Town (14:00)
Ascot United v Oxford City (14:00)
Welling United v Sutton United (14:00)
Worthing v AFC Littlehampton (14:00)
AFC Stoneham v Feniton (14:00)
AFC Bournemouth v Saltash United (14:00)
Abingdon Town v Portishead Town (14:00)
Swindon Town v Longwell Green (14:00)
Weymouth v Sherborne Town (14:00)
Poole Town v Torquay United (14:00)
Cheltenham Town v Larkhall Athletic (14:00)
Liskeard Athletic v Axminster Town (14:00)
Bristol Union v Ilminster Town (14:00)
Exeter City v Buckland Athletic (14:00)
AEK Boco v AFC St. Austell (14:00)
Middlezoy Rovers v New Milton Town (14:00)
Eastleigh in the Community v Forest Green Rovers (14:00)
Bournemouth Sports v Bishops Lydeard (14:00)