UWCL Qualifying

2019/2020 QUALIFYING FIXTURES

Tables

Group 1

UWCL Qualifying Group 1

Group 2

UWCL Qualifying Group 2

Group 3

UWCL Qualifying Group 3

Group 4

UWCL Qualifying Group 4

Group 5

UWCL Qualifying Group 5

Group 6

UWCL Qualifying Group 6

Group 7

UWCL Qualifying Group 7

Group 8

UWCL Qualifying Group 8

Group 9

UWCL Qualifying Group 9

Group 10

UWCL Qualifying Group 10

Wednesday 7th August

Group 4: Minsk 12 (Ogbiagbevha x4; Cisse; Shuppo x2; Khimich x3; Aniset OG; Madiba) v 0 Bettembourg
Group 1: ASA Tel-Aviv 1 (Elinav) v 4 Breidablik (Jóhansdóttir; Albertsdottir x2; Hákonardóttir)
Group 5: Spartak Subotica 12 (Adamek x3; Denda; Matić; Delgadilo x3; Filipović x3; Williams) v 0 SS Anenii Noi
Group 10: Wexford Youths 1 (Kennedy) v 3 Vllaznia (Dauzat; Doyle; Doci)
Group 7: Braga 2 (Marques; Pratt) v 0 Sturm
Group 8: LSK Kvinner 4 (Thorsnes x2; Åsland; Abrahamsen) v 0 Linfield
Group 6: BIIK-Kazygurt 9 (Gabelia x5; Babshuk x2; Bortnikova; Reuben) v 0 EBS/Skála
Group 3: Hibernian 3 (Cavanagh; Napier x2) v 0 FC Nike
Group 4: Split 2 (Lubina; Pedić) v 3 Kharkiv (Apanaschenko x3)
Group 1: Sarajevo 5 (Meidć; Al. Spahić; Djoković; Bojat; Kuć) v 0 Dragon
Group 2: Olimpia Cluj 1 (Ficzay) v 2 KFF Mitrovica (Syla; Gjegji)
Group 5: Slovan Bratislava 1 (Bytčánková) v 3 Ferencváros (Kocsán; Aleksić; Diószegi)
Group 10: Gintra 1 (Freitas) v 0 Birkirkara
Group 6: Flora 2 (Saulep; Saar) v 3 PK-35 (Kilponen; Autio; G. Strigin OG)
Group 7: Apollon 10 (Šurnovská; Sidira x2; Begič; Hardy x3; Freda x3) v 0 Rīgas FS
Group 8: Anderlecht 5 (De Caigny x3; Tison; Rus) v 0 PAOK
Group 9: Besiktas 1 (Kader Hançar) v 1 Górnik Leczna (Jędrzejewicz)
Group 9: Twente 8 (Vanmechelen x2; Kalma x2; Mesropyan OG; Ellouzi; Sakhinova OG; Weerden) v 0 Ani-1
Group 2: Breznica 4 (Vujadinović; Milovič x2; Karličić) v 4 NSA (Koshuleva x3; Radoyska)
Group 3: Cardiff Met 1 (Clipston) v 0 Pomurje

Saturday 10th August

Group 4: Minsk 2 (Khimich; Ogbiagbevha) v 1 Split (Dujmović)
Group 1: Breidablik 11 (Gunnlaugsdóttir; Antonsdóttir x2; Thorvaldsdóttir x4; Magnúsdóttir x2; Vilhjálmsdóttir; Jóhannsdóttir) v 0 Dragon
Group 3: Hibernian 2 (Gallacher; Murray) v 1 Cardiff Met (Allen)
Group 5: Ferencváros 2 (Loghin OG; Fogl) v 0 SS Anenii Noi
Group 10: Vllaznia 1 (Doyle) v 0 Birkirkara
Group 7: Sturm 4 (Plattner x2; Uka; Wagner) v 0 Rīgas FS
Group 8: LSK Kvinner 2 (Gausdal; Haug) v 3 Anderlecht (Rus; Deneve; Abdulai Toloba)
Group 6: PK-35 5 (Autio; Vlasoff; Koso; Huneck OG; Laurento-Falcoff) v 0 EBS/Skála
Group 4: Kharkiv 6 (Nesterenko x2; Shevchuk; Voronina; Utitskikh; Petryk) v 0 Bettembourg
Group 1: Sarajevo 1 (Djoković) v 0 ASA Tel-Aviv
Group 3: Pomurje 4 (Prša x2; Zajmi; Makovec) v 0 FC Nike
Group 2: NSA 0 v 2 KFF Mitrovica (Gjegji; Syla)
Group 5: Spartak Subotica 7 (Slović; Matić x2; Filipović; Adamek; Bačová OG; Stupar) v 0 Slovan Bratislava
Group 10: Gintra 1 (Freitas) v 2 Wexford Youths (Davidson; Kelly)
Group 2: Olimpia Cluj 2 (Ficzay; Balaceanu) v 3 Breznica (Vujadinović; Milovič x2)
Group 6: BIIK-Kazygurt 2 (Litvinenko x2) v 0 Flora
Group 7: Apollon 0 v 1 Braga (Folashade Pratt)
Group 9: Górnik Leczna 13 (Sakhinova OG; Karczewska x3; Jędrzejewicz x3; Kamczyk x4; Matysik; Dyguś) v 0 Ani-1
Group 9: Twente 2 (Kalma x2) v 2 Besiktas (Yagmur Uraz; Keskin)
Group 8: PAOK 2 (Vardali; Mitkou) v 3 Linfield (Burrows; Hutton; McGuinness)

Tuesday 13th August

Group 4: Bettembourg 2 (Thrill x2) v 7 Split (Pedić x2; Dujmović x3; O’Neill; Valušek)
Group 4: Kharkiv 0 v 2 Minsk (Ogbiagbevha; Linnik)
Group 1: Dragon 0 v 7 ASA Tel-Aviv (Efraim; V. Cohen; Nakav; Seiden; Elinav x2; Ezurike)
Group 1: Breidablik 3 (Thorvaldsdóttir x2; Hasanbegović OG) v 1 Sarajevo (Bojat)
Group 3: FC Nike 1 (Mtskerashvili) v 5 Cardiff Met (Schupbach x2; Clipston x2; Pinder)
Group 3: Pomurje 1 (Prša) v 2 Hibernian (Napier; Davidson)
Group 5: SS Anenii Noi 0 v 1 Slovan Bratislava (Cerescu OG)
Group 5: Ferencváros 2 (Vágó x2) v 2 Spartak Subotica (Filipović; Matić)
Group 6: EBS/Skála 0 v 2 Flora (Saar x2)
Group 6: PK-35 1 (Saastamoinen) v 4 BIIK-Kazygurt (Zulu; Babshuk; Kundananji; Ilić)
Group 8: Linfield 1 (McGuinness) v 3 Anderlecht (Deloose x2; Coryn)
Group 8: PAOK 0 v 1 LSK Kvinner (Wold)
Group 2: KFF Mitrovica 1 (Biqkaj) v 0 Breznica
Group 2: NSA 2 (Koshuleva x2) v 3 Olimpia Cluj (Voicu x3)
Group 10: Birkirkara 2 (Giusti; Carabott) v 7 Wexford Youths (Murphy x3; Davidson; Kennedy; Jarrett; Rossiter)
Group 10: Vllaznia 1 (Doci) v 1 Gintra (Gudchenko)
Group 7: Rīgas FC 0 v 8 Braga (Azevedo; Cardoso x2; Marques x2; Silva; Luis; Pratt)
Group 7: Sturm 2 (Wagner; Habuda) v 7 Apollon (Hardy x2; Freda x2; Markou x2; Kröll OG)
Group 9: Ani-1 0 v 3 Besiktas (Kader Hancar; O’Rourke; Sevgi Cinar)
Group 9: Górnik Leczna 0 v 2 Twente (Kalma; R. Jansen)

Go top