FAWPL Cup

Loughborough Foxes 5 v 0 Sporting Khalsa
Bradford City 3 v 3 Fylde (Bradford City win 3-2 on penalties)
Chorley 1 v 5 Leicester City WFC
Wolves 0 v 2 Liverpool Feds
Steel City Wanderers 5 v 2 Radcliffe Olympic (aet)
The New Saints 3 v 3 Crewe Alexandra (The New Saints win 5-4 on penalties)
Chester le Street 3 v 2 Hull City
Derby County 7 v 0 Rotherham United
Sheffield United 6 v 0 Birmingham & West Midlands
Leicester City LFC 0 v 5 Bolton Wanderers
Solihull Moors 1 v 2 Guiseley Vixens (aet)
Long Eaton United 1 v 2 West Brom (aet)
Morecambe 1 v 3 Stoke City
Middlesbrough 5 v 0 Burton Albion
Blackburn Rovers 3 v 0 Barnsley
Mossley Hill 0 v 1 Brighouse Town
Nottingham Forest 7 v 1 Leeds United
Newcastle United 0 v 3 Huddersfield Town
Larkhall Athletic 1 v 8 Ipswich Town
Enfield Town 3 v 2 Keynsham Town
Coventry United 16 v 1 Haringey Borough
Cheltenham Town 1 v 2 Actonians
MK Dons 0 v 1 AFC Wimbledon
St. Nicholas 0 v 5 Cambridge United
Norwich City 0 v 5 Cardiff City
Crystal Palace 10 v 1 Brislington
Swindon Town 0 v 11 Charlton Athletic
C&K Basildon 8 v 0 Basingstoke Town
Maidenhead United 0 v 1 Poole Town (aet)
Chichester City 4 v 1 West Ham United
Luton Town 2 v 4 Leyton Orient
Southampton WFC 4 v 2 Denham United
Lewes 3 v 1 Southampton Saints (aet)
Gillingham 0 v 1 Stevenage
QPR 0 v 3 Portsmouth FC

Poole Town 0 v 8 Crystal Palace
Southampton WFC 2 v 0 Actonians (aet)
The New Saints 2 v 5 Leicester City WFC
Liverpool Feds 3 v 1 Steel City Wanderers

Stoke City 2 v 2 Blackburn Rovers (Blackburn win 4-3 on penalties)
Charlton Athletic 3 v 2 AFC Wimbledon
Crystal Palace 1 v 2 Lewes
Southampton WFC 1 v 3 Portsmouth FC
Sheffield United 1 v 2 Liverpool Feds
Nottingham Forest 5 v 0 West Brom
Enfield Town 0 v 2 Cambridge United
Derby County 5 v 2 Bradford City (aet)
Loughborough Foxes 2 v 0 Middlesbrough
Stevenage 0 v 2 Coventry United
Ipswich Town 1 v 0 C&K Basildon
Brighouse Town 5 v 1 Chester le Street Town
Guiseley Vixens 3 v 2 Huddersfield Town
Leicester City WFC 3 v 0 Bolton Wanderers
Cardiff City 3 v 1 Leyton Orient
Plymouth Argyle 3 v 1 Chichester City

Cardiff City 1 v 2 Plymouth Argyle
Leicester City WFC 3 v 1 Loughborough Foxes
Brighouse Town 3 v 2 Derby County
Lewes 5 v 1 Portsmouth FC
Liverpool Feds 1 v 2 Blackburn Rovers
Nottingham Forest 5 v 0 Guiseley Vixens
C&K Basildon 1 v 2 Charlton Athletic (aet)
Cambridge United 0 v 5 Coventry United

Plymouth Argyle 0 v 3 Coventry United
Charlton Athletic 1 v 2 Lewes (AET)
Brighouse Town 1 v 2 Blackburn Rovers
Nottingham Forest 1 v 1 Leicester City WFC (Leicester City win 5-4 on penalties)

Leicester City WFC 4 v 2 Lewes
Blackburn Rovers 2 v 2 Coventry United (Blackburn win 3-2 on penalties)

Blackburn Rovers v Leicester City WFC (Chesterfield FC; 14.00)

Go top