Continental Cup

Group Stages

Group 1 North

Continental Cup Group 1 North

Group 2 North

Continental Cup Group 2 North

Group 1 South

Continental Cup Group 1 South

Group 2 South

Continental Cup Group 2 South

18.08.2018

Group 1 North: Aston Villa 1 (Hanssen) v 2 Sheffield United (Cox; Marsden)
Group 1 South: Crystal Palace 1 (Balfour) v 1 Tottenham Hotspur (Green) (Palace win 5-3 on penalties)

19.08.2018

Group 2 North: Liverpool 0 v 1 Manchester United (Arnot)
Group 2 North: Reading 4 (Pearce; Williams x3) v 1 Durham (Hepple)
Group 1 South: Chelsea 3 (Spence; Kirby; England) v 1 Brighton & Hove Albion (A. Whelan)
Group 1 South: London Bees 1 (Wilson) v 1 Yeovil Town (Fergusson) (Bees win 5-3 on penalties)
Group 2 South: Lewes 5 (Bergin x2; Lane; Carter x2) v 0 Charlton Athletic
Group 2 South: Arsenal 3 (McCabe x2; Mead) v 1 West Ham (Visalli)
Group 1 North: Birmingham City 0 v 0 Manchester City (Man City win 5-4 on penalties)
Group 1 North: Leicester City WFC 2 (Johnson; Domingo) v 2 Bristol City (Graham x2) (Leicester City win 4-2 on penalties)

25.08.2018

Group 2 North: Manchester United 0 v 2 Reading (Chaplen; Davison)

26.08.2018

Group 2 North: Durham 1 (Ness) v 0Everton
Group 1 South: Tottenham Hotspur 2 (Dean; Wynne) v 2 Brighton & Hove Albion (Williams; Umotong) (Tottenham win 10-9 on penalties)
Group 1 South: London Bees 1 (Pickett) v 6 Chelsea (Spence x2; Bachmann x2; Kirby; England)
Group 2 South: Charlton Athletic 4 (Graham x2; Bailes; Bryan) v 2 Millwall Lionesses (Ravenscroft; Clarke)
Group 1 North: Birmingham City 2 (Harrop; Wellings) v 0 Aston Villa
Group 1 North: Bristol City 3 (Graham; Dykes; Woolley) v 1 Sheffield United (Pennock)
Group 1 North: Manchester City 4 (Wullaert x2; Beckie; Nadim) v 0 Leicester City WFC
Group 2 South: West Ham 4 (Ross x2; Kiernan; Simic) v 1 Lewes (Lane)
Group 1 South: Yeovil Town 0 v 1 Crystal Palace (Butler)

16.09.2018

Group 2 North: Durham 3 (Roberts x2; Cottam) v 3 Liverpool (Bradley-Auckland; Babajide; Sweetman-Kirk) (Liverpool won 5-4 on penalties)
Group 2 North: Everton 3 (Walker x2; Kaagman) v 2 Reading (Finnigan OG; Chaplen)
Group 1 South: Crystal Palace 0 v 4 Chelsea (England x2; Engman; Spence)
Group 1 South: Brighton & Hove Albion 3 (Umotong; Brazil; A. Whelan) v 1 London Bees (Howells)
Group 2 South: Lewes 0 v 9 Arsenal (Van de Donk; Miedema x3; McCabe; Little x3; Evans)
Group 1 North: Leicester City WFC 0 v 1 Aston Villa (Welsh)
Group 1 North: Sheffield United 0 v 2 Birmingham City (Staniforth; Hayles)
Group 1 North: Bristol City 0 v 3 Manchester City (Emslie; Nadim; Weir)
Group 2 South: West Ham 4 (De Graaf x2; Visalli; Kmita) v 0 Millwall Lionesses
Group 1 South: Yeovil Town 0 v 4 Tottenham Hotspur (Haines x3; Wiltshire)

05.12.2018

Group 2 North: Manchester United v Durham (19.00)
Group 2 North: Liverpool v Everton (19.00)
Group 1 North: Bristol City v Aston Villa (19.00)
Group 1 North: Manchester City v Sheffield United (19.00)
Group 1 South: Chelsea v Yeovil Town (19.30)
Group 2 South: Millwall Lionesses v Lewes (19.30)
Group 1 South: Brighton & Hove Albion v Crystal Palace (19.45)
Group 1 North: Leicester City WFC v Birmingham City (19.45)
Group 1 South: London Bees v Tottenham Hotspur (20.00)

06.12.2018

Group 2 South: Arsenal v Charlton Athletic (19.30)

11.12.2018

Group 1 North: Aston Villa v Manchester City (19.30)

12.12.2018

Group 1 North: Birmingham City v Bristol City (19.30)
Group 1 South: Tottenham Hotspur v Chelsea (19.30)
Group 2 South: Millwall Lionesses v Arsenal (19.30)
Group 2 South: Charlton Athletic v West Ham (19.45)
Group 1 South: Yeovil Town v Brighton & Hove Albion (19.45)
Group 1 North: Sheffield United v Leicester City WFC (19.45)

13.12.2018

Group 1 North: Everton v Manchester United (19.00)
Group 2 North: Reading v Liverpool (19.30)
Group 1 South: Crystal Palace v London Bees (19.45)

Quarter-Finals

Semi-Finals

Final

Go top